Агрофірма Світанок, с. Ковалівка

Поле з соняшниками

ПСП Агрофірма "Світанок" - одна з найбільших агрокомпаній Київської області. У 1993 році колгосп імені Щорса перейменовано в агрофірму "Світанок", а головою правління обрано Засуху Тетяну Володимирівну.

Господарство на сьогодні об’єднує населені пункти: село Ковалівку і Вінницькі Стави, а також Паляниченці та Червоне.

Напрямки виробництва:

 • рослинництво;
 • тваринництво;
 • перероблення м'яса;
 • виробництво хлібобулочних виробів;
 • зберігання.

Агрофірма вирощує пшеницю, ячмінь, кукурудзу, горох, сою, цукровий буряк, картоплю. В теплицях вирощують овочі, квіти. Є розсадник, де ростуть ялівець колоновидний, туї, самшит, декоративні кущі. Власно вирощені квіти та кущі прикрашають клумби та вулиці села Ковалівка.      

Тваринництво - важливий напрямок роботи агрофірми "Світанок". На модернізованих фермах вирощують свиней, корів голштино-фризької породи. На власному м'ясопереробному цеху виготовляють понад 14 видів ковбасних виробів та копченостей.

Купити продукцію агрофірми "Світанок" можна в магазинах сіл Ковалівка, Саливінки, смт Гребінки, м. Біла Церква та інших.   

Адреса агрофірми "Світанок": Київська область, Васильківський район, с. Ковалівка, вул. Фастівська, 1.

Телефон: 380457178180

Коментарі ()

 1. Олег 21 декабря 2020, 17:34 # 0
  Чому Ви не оплачуєте вже півторамісяці наші рахунки?! Ми виконали роботу, а Ви не оплачуєте! Потрібно платити податки і зарплати людям! Як вам не соромно! Ваша бухгалтерія ігнорує всі можливі засоби комунікації( телефон, смс, вайбер). Позорище! Можна сто раз ліпити картинку і розповідати які Ви «продвинуті», а жлобство залишається… як не старайся
  1. Наталия 18 декабря 2020, 13:56 # 0
   Добрый день. Меня интересует как можно получить майновые деньги. Куда и когда можно будет приехать. Указанные телефоны не отвечают. Просьба указать номер телефона для связи.
   С уважением жители села Чайкино.
   1. Игорь Олегович 15 декабря 2020, 14:30 # 0
    Здравствуйте!
    Просим рассмотреть наше предложение по внесению средств защиты растений беспилотной воздушной техникой (БПЛА) -дронами. Наш сайт: aeroarni.com

    1. Владимир 07 декабря 2020, 15:56 # 0
     Доброго дня! Цікавить цукор ваговий, оптом.
     1. Віктор 01 декабря 2020, 17:28 # 0
      Дорого дня. Сьогодні привіз матір отримувати грошові кошти в с. Павелки за земельний пай. Людей — не проштовхнутися, в період пандемії та обмежень, які тут взагалі не діють. Підскажіть, чи можу я надати номер карткового рахунку для отримання грошей через касу чи банкомат будь якого діючого банку України чи то є якась перепона в цьому. Буду дуже вдячний за відповідь.
      1. Олексій Пасько 19 сентября 2020, 16:04 # 0
       Добрий день. Де подивитись які вакансії пропонує агрофірма світанок на данний момент?
       1. Владислав 03 сентября 2020, 12:29 # 0
        Добрый день! Меня интерисует патока свекловая. На первом этапе мне нужно около 2-3 контейнеров в месяц (флекси танк). Должно быть около 40-60% сухого вещества. На cif ashdod. Владислаа.
        1. Вітя 13 августа 2020, 14:23 # 0
         Де подивитись які вакансії пропонує агрофірма світанок на данний момент?