Про село Ковалівка

Ковалівка - Земля Мрії

Село Ковалівка Васильківського району Київської області називають сучасним європейським містечком. В селі проведено газ, централізоване водопостачання, високошвидкісний інтернет. Збудовано дороги, гімназію, храм, церкву, стадіон, льодову арену.

Центр села прикрашають клумби, тут красиво у будь-яку пору року. Ковалівка приваблює в першу чергу молодят, котрі можуть повінчатись у храмі Різдва Святої Богородиці, а також зробити незабутні фото в численних фотолокаціях села. Церемонію реєстрації шлюбу проводять у будинку культури.

Що подивитись у Ковалівці

Практично всі пам'ятки знаходять у центрі села. Рекомендуємо відвідати храм Великомучениці Татіани на території Свято-Анастасіївсього монастиря, прогулятись до годинника вічності, сфотографуватись на місточку через озеро. На озері живуть білі та чорні лебеді.

Міст кохання в селі Ковалівка

У селі багато квіткових клумб, цікавим є задум застосування старих автомобілів у якості клумб.

Автомобілі клумби в Ковалівці

Де перекусити

У Ковалівці працюють ресторан, суші-бар, піцерія, кафе зі стравами різних кухонь світу. У ресторанному комплексі "Земля мрії" можна не тільки пообідати, а й відзначити день народження, ювілей, весілля. Для дітей працює дитяче кафе.

У селі працюють продуктові магазини, в яких можна також придбати ковбасну продукцію агрофірми "Світанок".

Де переночувати

В селі є два готелі "Либідь" і "Лілея". В них можна зупинитись на ночівлю.

Де зняти гроші

Банкомат Райффайзен банк Аваль встановлений у магазині Центральний.

Спорт у Ковалівці

На території гімназії розташована льодова арена, де можна покататись на ковзанах. У Ковалівці базується футбольний клуб "Колос". У 2020 році збудовано новий стадіон на 5000 вболівальників.

Як доїхати до села Ковалівка

Село Ковалівка знаходиться між м. Фастів та Білою Церквою. З Києва можна доїхати автобусом або електричкою до м. Фастів або Білої Церкви, потім маршруткою до села.

З Києва зі станції метро "Іподром" ходить маршрутка Київ-Устимівка. Проте з Устимівки до Ковалівки доведеться йти близько 3 км пішки.

Коментарі ()

 1. Інна 25 апреля 2021, 21:43 # 0
  Чи працює ваш парк у карантин? Ціна за вхід?
  1. Людмила 07 ноября 2020, 11:06 # 0
   Доброго дня. Парк вже відкритий?
   1. Олена 24 сентября 2020, 18:47 # 0
    Чи працює ваш парк і скільки коштує вхід
    1. Ірина 27 августа 2020, 23:08 # 0
     Це що казка? Це казка в порівнянні з моїм селом.