В центрі села Ковалівки височіє православний храм – Церква Різдва Пресвятої Богородиці.

Будівництво було розпочато влітку 1996 року.

Храм побудований за кошти господарства. Архітектор Антонюк А.Є. і група художників під керівництвом Мамедова В.Т. доклали всіх зусиль, щоб ця церква стала справжнім витвором мистецтва.

Храм носить назву Церкви Різдва Пресвятої Богородиці. Проводячи паралель з назвою самого господарства – агрофірма “Світанок”, відчуваємо, що це є початок нової ери в розвитку самого села та нашої неньки-України.

Церкву було відкрито в грудні 1997 році. На відкритті церкви були присутні Високопреосвященніший Никодим митрополит Харківський і Богодухівський, Преосвященніший Павло єпископ Вишгородський, Преосвященніший Серафим єпископ Білоцерківський і Богуславський, керівники області і району та сотні жителів навколишніх сіл, які не могли залишитися осторонь такої урочистої події в житті с. Ковалівки. День відкриття церкви залишився назавжди в історії села святом духовності, добра і краси.

Храм побудований у вигляді корабля. Його розташування на березі мальовничого озера в центрі села символізує шлях, яким ми дістаємось вершин духовності і моралі. Забудова храму відповідає Біблійній книзі Второзаконня, де йде мова про будівництво першої скіньї – праобразу першого храму, який будував Моисей, керуючись Божими настановами.

Високопрофесійно зроблені розписи храму та виконані ікони. Ікона Святої Трійці, Миколи Чудотворця та ікона Сергій Радуніжський були подаровані церкві, остання – головою Київської обласної державної адміністрації — Анатолієм Андрійовичем Засухою.