Запрошуємо на льодову арену СВІТАНОК

Графік роботи льодової арени “Світанок”

телефон для довідок :

0(96) 520-50-62.

 

Льодова арена «Світанок»

розташована на території навчально-виховного комплексу гімназії. Відтак діти мають можливість не лише здобувати освіту в гімназії, але й займатися зимовими видами спорту.

«Навчальний заклад є одним з найкращих по області. Для дітей створені всі необхідні умови задля їх успішного навчання та належного виховання. Турбота про підростаюче покоління – один із пріоритетів нашої роботи. Ми будемо активно працювати над тим, щоб для дітей були створені всі належні умови у навчальних та спортивних закладах. Особливу підтримку необхідно надавати обдарованій молоді для розвитку природних здібностей та реалізації творчого потенціалу»

 

У неділю, 30-го жовтня, визначна подія відбулася для жителів села Ковалівки, її околиці та всієї Київщини – урочисте відкриття льодової арени «Світанок», що протягом декількох років виношував і поступово втілював цю ідею з допомогою колег, друзів, близьких та інших небайдужих людей – Андрій Анатолійович Засуха. Нинішній президент місцевого ФК «Колос» з іскрою в очах та особливим ентузіазмом зумів втілити цей проект. Символічно, що відкриття відбулося у його день народження.